ES-SYSTEM, czołowa polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, dostarczyła systemy oświetleniowe do ICE Kraków Congress Centre – nowo wybudowanego i jednego z najbardziej prestiżowych centrów kongresowych w Europie. Wartość zrealizowanego kontraktu to ponad 5 mln zł netto, a jego zleceniodawcą była firma Budimex S.A.

W ramach zrealizowanej umowy spółka ES-SYSTEM dostarczyła 15 000 sztuk opraw oświetlenia wewnętrznego. Zaprojektowane przez spółkę systemy oświetleniowe zostały indywidualnie dopasowane do architektury wnętrza obiektu. Aż 90% opraw dostarczonych do najważniejszych pomieszczeń to systemy oświetleniowe w technologii LED. W ICE Kraków Congress Centre spółka ES-SYSTEM zastosowała m.in.: systemy oświetleniowe DOWNLIGHT LED, LUNA, S6000 LED oraz DN LED.

W celu wyeliminowania wpływu opraw oświetleniowych na akustykę oraz odbiór dźwięku, oświetlenie ES-SYSTEM zostało poddane specjalnemu badaniu akustycznemu, które przeprowadzono w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Wszystkie dostarczone systemy oświetleniowe spełniają najnowsze wymogi UE w zakresie energooszczędności, gwarantując niski koszt zużycia energii elektrycznej.

Informacje dodatkowe:

ICE Kraków Congress Centre to nowoczesny  obiekt  spełniający  wymagania międzynarodowych organizacji kongresowych oraz zakładający organizację konferencji, wystaw, targów, ale też koncertów, projekcji filmowych i bankietów.
Materiały do pobrania: