Polityka prywatności

Polityka prywatności

Korzystając ze strony internetowej www.reputacja.com.pl, użytkownicy akceptują zasady określone w niniejszej polityce prywatności.

W ramach polityki prywatności firma Reputation Managers dba o ochronę danych osobowych osób, które świadomie i dobrowolnie pozostawiają je wypełniając formularz kontaktowy. Dane te są przetwarzane tylko na potrzeby firmy Reputation Managers i służą umożliwieniu kontaktu z użytkownikiem strony internetowej drogą elektroniczną lub telefonicznie. Firma nie przekazuje danych użytkowników strony osobom trzecim.

Niezależnie od możliwości pozostawiania danych osobowych w formularzu kontaktowym, korzystanie z serwisu www.reputacja.com.pl wiąże się z możliwością przyjmowania przez komputer użytkownika plików „cookies”. Pliki te nie pozwalają na gromadzenie danych osobowych lub informacji poufnych znajdujących się na komputerze użytkownika. Aby uniknąć „cookies”, należy odpowiednio skonfigurować ustawienia przeglądarki internetowej, aby usuwała lub blokowała tego typu pliki. Jednak w takim przypadku użytkownik może mieć problemy z dostępem do pełnej zawartości strony.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących polityki prywatności prosimy o kontakt drogą elektroniczną.