Doświadczenie

Eko-Park – jedna z najszybciej rozwijających się firm deweloperskich w Warszawie, zajmująca się realizacją ekskluzywnych kompleksów mieszkaniowych.

Zakres prac: bieżące doradztwo PR, relacje z mediami, organizacja eventów, szkolenia dla przedstawicieli firmy

Red Development – należy do grupy Red Real Estate Development, który zrealizował wiele inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych w kraju i za granicą. Na polskim rynku działa od 2006 roku, prowadzi projekty w największych polskich miastach: Warszawie, Poznaniu oraz Wrocławiu

Zakres prac: obsługa public relations inwestycji: bieżące doradztwo PR, social media.

Unidevelopment – czołowy deweloper mieszkaniowy aglomeracji warszawskiej, należący do Grupy UNIBEP

Zakres prac: bieżące doradztwo PR, szkolenia dla przedstawicieli firmy, relacje z mediami przy projektach inwestycyjnych, doradztwo kryzysowe, komunikacja wewnętrzna

NFI OCTAVA – czołowy deweloper komercyjny notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

Zakres prac: relacje z mediami finansowymi

Condohotels Group to firma działająca na rynku luksusowych apartamentowców i obiektów hotelarskich. Spółka jest pionierem i liderem rozwoju systemu condo w Polsce.

Zakres prac: doradztwo PR, szkolenia

 

traktor
motoryzacyjny

 

 

Wszelkie znaki towarowe i nazwy firm zawarte w części serwisu www, są prawną własnością ich właścicieli, ich wykorzystanie wymaga zgody. Publikowane są  jedynie w celach informacyjnych. Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich wykorzystanie niezgodne z prawem.