Doświadczenie

Acciona Energy Poland – spółka córka międzynarodowego koncernu Acciona Energía zajmującego się czystymi technologiami energetycznymi.

Zakres prac: doradztwo komunikacyjne przy projekcie farmy wiatrowej Golice

AMEC – brytyjska firma, oferująca usługi doradczo-inżynieryjne w zakresie zarządzania projektami na światowych rynkach ropy i gazu, czystej energii, na rynku wydobywczym i przetwórstwa metali, środowiskowym i infrastrukturalnym.

Zakres prac: bieżące doradztwo PR, relacje z mediami

Polskie Sieci Elektroenergetyczne – strategiczna spółka Skarbu Państwa, zarządza pracą krajowego systemu elektroenergetycznego, właściciel blisko 13 000 km linii najwyższych napięć (400 kV i 220 kV) ponad 100 stacji elektroenergetycznych w Polsce

Zakres prac: bieżące doradztwo komunikacyjne i relacje z mediami

Vattenfall – czołowy europejski koncern energetyczny, były właściciel Elektrociepłowni Warszawskich (dziś: PGE Termika) i Górnośląskiego Zakładu Elektroenergetycznego (dziś: Tauron). Zajmuje się dystrybucją i sprzedażą energii elektrycznej i ciepła.

Zakres prac: doradztwo komunikacyjne

Grupa Consus – ekspert w zakresie Europejskiego Systemu Handlu Emisjami i jeden z najbardziej doświadczonych w Europie pośredników w handlu uprawnieniami do emisji CO2. Rozwija się także w obszarze zarządzania ryzykiem pogodowym oraz importu wysokokalorycznej biomasy dla wytwórców energii elektrycznej i ciepła

Zakres prac: bieżące doradztwo komunikacyjne i relacje z mediami

 

traktor
motoryzacyjny

 

 

Wszelkie znaki towarowe i nazwy firm zawarte w części serwisu www, są prawną własnością ich właścicieli, ich wykorzystanie wymaga zgody. Publikowane są  jedynie w celach informacyjnych. Właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich wykorzystanie niezgodne z prawem.